RSS
piątek, 26 października 2007
BUDOWANIE ZACZYNAJĄ OD... ROZWALENIA MINISTERSTWA BUDOWNICTWA
Kongres Budownictwa skrytykował pomysł PO aby zlikodować Ministerstwo Budownictwa. - Zamiast tworzyć warunki do szybkiego rozwoju inwestycji, w tym budownictwa mieszkaniowego, zamiast skupić najlepszych fachowców w wyspecjalizowanym resorcie i naprawiać popełnione błędy, zamiast zwiększenia budżetu na sferę mieszkaniową, co da w efekcie wzrost wpływów podatkowych, proponuje się kolejny ruch w stylu poprzednich ekip rządzących - czytamy w oświadczeniu Kongresu.
WSTĘP DO SEJMU TYLKO DLA WAZELINIARZY
Kandydat PO na Marszałka Sejmu, Bronisław Komorowski ma genialny pomysł: akredytację do Sejmu powinni posiadać tylko tacy dziennikarze, którzy nie bedą krytykować rządu PO-PSL.
PANIE WALDKU, PAN SIE NEI BOI - SAM DONALD TUSK ZA PANEM STOI !
Waldemar Pawlak - symbol obciachu w III RP powraca do władzy. Przed laty obśmiał go Kazik Staszewski w swojej słynnej piosence "Lewy czerwcowy".
WYPAS BRYKA WALDEMARA
Prezes PSL w wywiadzie dla "Toyota News" bez wahania wylicza zalety luksusowego modelu samochodu tej marki - czytamy w DZIENNIKU. Waldemar Pawlak twierdzi, że nie wziął za to pieniędzy, a na wywiad zgodził się, bo zachwalany przez niego samochód jest "oszczędny i ekologiczny".
ROBIĘ SOBIE Z TUSKA JAJA
Po wygranych przez PO wyborach, nie trzeba było długo czekać, aby w sieci pojawiły się kawały o przywódcy zwycięskiej partii.
czwartek, 25 października 2007
LUDZIE PLATFORMY: LUCYNA SZ.
Wiceprezydent Elbląga Lucyna Sz. jest podejrzana o oszustwa i wyłudzenia pieniędzy od przedsiębiorców w zamian za obietnicę w otrzymaniu dotacji od warmińsko-mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Olsztynie. Sz. grozi kara do 8 lat więzienia. W 2005 r. kandydowała do Sejmu z list Platformy Obywatelskiej.
PROCES LEWACKIEGO BANDYTY POPIERANEGO PRZEZ PO
Trwa proces w sprawie napadu, dokonanego przez skinów na lewackiego ekstermistę Macieja D. Sąd zapoznał się z nowymi zeznaniami, z których wynika że Maciej D. "był znany jako osoba biorąca udział w bójkach i atakująca osoby o poglądach innych niż lewicowe". W maju 2006 r. , po bójce między ekstermistami, politycy Platformy zaangażowali się w obronę lewackiego bandyty. - Nasze miejsce jest przy [ szpitalnym ] łóżku anarchisty Maćka - deklarował wtedy Jak Rokita.
NOWY URZĄD-NOWE STOŁKI DLA KUMPLI DONALDA
Platforma Obywatelska chce stworzyć nową superformację do walki z korupcją i przestępstwami gospodarczymi. Ma być to Policja Finansowa na wzór włoskiej Guardia di Finanza. W jej skład wejdzie najbardziej kontrowersyjna służba specjalna IV RP, czyli CBA. Wynika to z dokumentów PO, do których dotarł DZIENNIK.
WAŁĘSA SIEM WKURZA
... na prezydenta Lecha Kaczyńskiego, że ten... nie pogratulował jeszcze Tuskowi zwycięstwa. Mistrz polskiej mowy uważa też, że trzeba ograniczyć budzet głowy państwa, aby nie podskakiwała rządowi PO.
BĘDĄ STOŁKI DLA KOMUNY
Europoseł Ryszard Czarnecki twierdzi, że nawet jeśli nie będzie oficjalnie koalicji PO-LiD, to politycy postkomunityczni i tak znajdą się w rządzie Tuska. Ofertę taką już ponoć dostała Katarzyna Piekarska.
 
1 , 2 , 3